Ještě neodcházej !

Máme pro tebe slevu 30%

Pokud se dnes registruješ, tak ihned po přihlášení uvidíš VIP ceny se slevou až 30%.
x

Co je hydro protein?

DATUM PUBLIKOVÁNÍ
24 července,2019
RUBRIKA ČLÁNKU

Pod označením hydro protein se ukrývá syrovátkový hydrolyzát, který patří mezi nejvíce kvalitní dostupné proteiny. Je vyráběn složitým a přesto šetrným procesem, kdy výsledkem je produkt enzymaticky štěpený na kratší peptidy. Dalo by se říct, že je pro tělo tzv. předtrávený a zbytečně nezatěžuje trávící soustavu a živiny putují co nejrychleji rovnou do svalů. I mezi jednotlivými hydro proteiny však mohou být rozdíly kvality vyplývající hlavně ze stupně hydrolýzy.

Metoda výroby syrovátkového hydrolyzátu

Při výrobě syrovátkového hydrolyzátu dochází k enzymatické hydrolýze výchozí složky, kterou nejčastěji bývá syrovátkový isolát. Tímto enzymatickým štěpením dlouhých řetězců syrovátkového proteinu dochází k jejich zkracování, což je lepší pro vstřebatelnost a využitelnost v lidském organismu. Tato výrobní technologie je nákladná, což se odráží i na vyšší ceně za tento velmi kvalitní protein. Jednotlivé hydrolyzáty se liší i stupněm hydrolýzy, přičemž platí, že čím vyšší hydrolýza proteinu, tím lepší a rychlejší vstřebatelnost. Ovšem vedlejším efektem u vyšší hydrolýzy je vyšší cena výroby a horší nahořklá chuť, ale tohle dokážou výrobci již zamaskovat a může chutnat výborně i hydro s hydrolýzou DH32.

Suprex hydro DH32 – špička mezi proteiny

Pro zpracování tohoto proteinu je použita nejvyšší hydrolýza DH32. Právě proteiny štěpené hydrolýzou DH32 jsou nejlepší možnou volbou, která je k dostání na trhu s proteinovými suplementy. Pokud chcete nejrychlejší protein na trhu a dávat svému tělu to nejlepší volte tento proteinový přípravek.

Hodně výrobců neuvádí stupeň hydrolýzy a snaží se tímto způsobem šidit zákazníky.

Hydro protein je nejlepší užívat po tréninku nebo po probuzení, naopak na noc se moc nedoporučuje.

Vyzkoušej naše Hydro DH32 s nejvyšším stupněm hydrolýzy a skvělou chutí ! 

VRÁTIT SE NAHORU
Líbil se ti článek? Tak nás podpoř a sdílej na FB.

ZATÍM ZDE NEJSOU ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE