Ještě neodcházej !

Máme pro tebe slevu 30%

Pokud se dnes registruješ, tak ihned po přihlášení uvidíš VIP ceny se slevou až 30%.
x

Hledáte kvalitní iontový nápoj ?

DATUM PUBLIKOVÁNÍ
09 července,2019
RUBRIKA ČLÁNKU

Pořádný iontový nápoj oceníte hlavně během sportování v horkých letních měsících. S oblibou je používají vytrvalostní sportovci i všichni ti, kteří vědí, že spolu s potem se z těla vylučují i některé minerální látky. A jak by mělo vypadat složení kvalitního iontového nápoje?

Proč pít iontové nápoje?

Iontové nápoje jsou vhodné hlavně po delších sportovních výkonech, kdy dochází k pocení. Kromě vody z těla odchází i minerální látky jako draslík, hořčík a sodík. Ty se v těle běžně vyskytují ve formě iontů. Z toho důvodu je iontový nápoj perfektním řešením po dlouhém tréninku. Doplníte s ním tekutiny a navíc i vyloučené minerály a vitamíny. Kromě konzumace až po skončení tréninku je možné dát si iontový nápoj i před pohybovou aktivitou a zvýšit zásoby tekutin a minerálů.

Pozor na složení plné cukru

Protože cílem iontových nápojů je i dodat energii, mohou obsahovat trochu cukru. Nemělo by se však jednat o příliš velké množství. Většina příliš levných iontových nápojů se většinou skládá téměř jen z cukru a mají minimální účinek. Menší obsah cukrů chceme hlavně v případě, kdy vykonáváme fyzickou aktivitu s cílem spalovat tuk a hubnout. Tehdy jsou ideální volbou iontové nápoje obohacené o taurin, kofein či L-karnitin.

Iontový nápoj bez cukru vhodný i k pravidelné konzumaci

Pokud hledáte iontový nápoj bez cukru, máme pro vás řešení v podobě našeho propracovaného nápoje Iont power drink, na jehož složení pracoval Jonáš Petřík. Kromě kvalitního složení i dobře chutná. Jde o prášek, kdy iontový nápoj získáte smícháním s vodou. V jedné odměrce najdete sodík, draslík, vápník, hořčík. Obsaženými vitamíny jsou C, E, B1, B2, B3, B5, B6 a D3. K tomu všemu se ve složení nachází extrakt ze zeleného čaje, glutamin, taurin, betain, DMAE a glukonorolakton. Souhrou všech těchto látek, vznikl nadupaný iontový nápoj sloužící k doplnění důležitých látek během náročného tréninku. A to všechno bez cukru, protože použitým sladidlem je bezkalorická sukralóza.

 

VYZKOUŠEJ IONT POWER DRINK !

Iont power drink splňuje všechny požadavky co od kvalitního iontového nápoje můžeš očekávat.

VRÁTIT SE NAHORU
Líbil se ti článek? Tak nás podpoř a sdílej na FB.

ZATÍM ZDE NEJSOU ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE